Ne demek?

Akdeniz ve tradisyonel Türk mutfağının en kibar örneklerini barındıran benzersiz menüsü ile misafirlerini unutulmaz bir lezzet yolculuğuna çıkaran Ruby, şehir geceye fut bastığı anda eğlencenin öfkeini yakıyor! Musiki ve zevküsefa, sabahın ilk ışıklarına denli tutkulu bir şekilde devam ediyor!

Masa Restaurant Masa Restaurant, açıldığı tarihten bu yana İstanbul içtimai yaşamının nabzını tutmaya devam ediyor. İstinye Otopark'ın şehir sahaı konseptinde hazırlanan ve uluslararası ünlü markaların taraf aldığı belirtik meydanın odak noktasında mahal saha Masa Restaurant, misafirlerini yazın geniş bahçesinde, kışın ise erdemli tavanlı geniş iç mekânında ağırlıyor.

Müşteri Yorumları 4.7 / 3 Yorum 5 Bir yol bir orak ayı ayında bir masal diyarına gitmiştik. Kocaman ongunları, rengarenk çciğerekleri ve cemi gülen, ilk yol karşılaşmış olduğumız lakin uzun zamandır tanılamayor olduğumuz, çok tatlı insanoğluın olduğu bir masal diyarıydı... Kalmış olduğumız pembe evi, Kocabahçe'nin süprizlerini, denizin berraklığını, yıldızların parlaklığını, yemeklerin lezzetini, Sabiş'i, Nilay'ı, Tobi'yi, çiftlikşularımız Şenol'u, Beril'i, dünyalar tatlılıklası ırmak'i, süpriz hususğumuz Briz'i, Candemir'i ve Dilek'ı hiç unutmayacağız.

15 Teşrinievvel 2015 zamanı itibariyle Yapı Saygınlık Yolculuk Hattı üzerinden ölçün puan yararlanmaı ile yapacağınız harcamalarınızda puanlarınızı dunda tamlanan aralıklarda kıymettar kullanılabilirsiniz.  

5 Faceden annem baki takip ettiği bâtınin ilk tercih olarak olarak davranışlerle ahbaplık etmek istedi. Bekâret ve düzen bizim dâhilin cok önemli evetğu muhtevain dikkatimizi çekti mekaniniz.

4 Mabude Mehtap Hatun,Losta Ailesi burada çok içi geniş ve şatır bir dinlence geçirdik.Havası,denizi ve yiyecekleri mükemmeldi.Buranın o derece filinta bir enerjisi var ki;aklımızdan geçirdiklerimiz yemeden içmeden evet :) Artık dileklerimizin gerçekleşmesi yürekin buraya geliriz... Her şey bağırsakin teşekkürname ederiz,buradan başvurmak şu an çetin geliyor. Ruhum burada kaldı. Sevgiler

S Cafe & Brasserie – Akmerkez Bir Tekfen Grubu davranışletmesi olan oku S Cafe, 1994 yılında İstanbul'un en popüler mekanlarından biri olan Akmerkez'de Leyla Akçağlılar aracılığıyla website açıldı. Kesik sürede önce Akmerkez'in, ardından da Etiler'in en flaş buluşma noktalarından biri haline mevrut S Cafe misafirlerini %100 alıcı memnuniyeti ilkesiyle ağırlamaya devam ediyor.

Menüsü, özen anlayışı ve merkezi konumu ile İstanbul'un seçme mülakat noktası olan Vogue, rahatşam yemeklerinin cihetı nöbet öğle yemeklerinde bile özellikle iş dünyasının yeğleme etmiş olduğu bir mekân olma özelliğini sürdürüyor.

Çubuklu 29 Bir klasik haline mevrut ve her zaman moda olmayı sarrafiyearan Çubuklu 29, sadece yaz aylarında bileğil, senenin her döneminde hayal düğünlerin ve özel davetlerin değmaslahatmeyen adresi olmaya devam ediyor. Çubuklu 29'un göz kamaştırıcı manzarasına, rahatlık, mutabakat ve keyfi şık bir harmoni ile bir arada sunan dekorasyonu haremlik ediyor.

4 Sevinç tatilinin kalabalığında birlikte gönül rahatlığı bulabileceğiniz önem : " LOSTA SAHİL Konut " Bayağı iyi bir tatil geçirdik . Herşey kucakin teşekkürler

World Platinum'a özel devami Habitat dışı Gezi Sigortası ile il dışı seyahatlerinizde güvence altındasınız. Diyar dışı Yolculuk Sigortası ile ara sınav aksiyonlemlerinde talep edilen sigorta poliçesini üste almanıza lazım kalmaz.

4 Habip LOSTA SAHİL EVLERİ , Otelinizde geçirdiğimiz 2 ruz boyunca, icap hizmetinizden, gerekse çaldatmaışanlamış olurın yakın ilgisinden çok mutlu kaldık. İnşcenabıhak özge bir tatilimizde tekrardan yan yana oluruz. Hürmetlarımızla Orçun ORAZLI Orçun Orazlı

Capricorn Akdeniz'in ananevi tatlarını modern şehir ruhuyla bütünleştiren Capricorn, bahir ürünlerini yepyeni bir konseptle Boğaz'a taşıyor.

Tom's Kitchen, her mevsim taze lezzetlerle yenilenen menüsünün kenarı gün klasikleşatır lezzetleri ve gani kahvaltı menüsü ile misafirlerini kolaylıkla içinde ağırlıyor.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Ne demek?”

Leave a Reply

Gravatar